Papierowe papilotki jednorazowego użytku do formy na minimuffiny, dzięki którym nie trzeba jej smarować przed włożeniem ciasta, a upieczone minimuffiny łatwo się z niej wyjmuje. Minimuffiny w papilotkach nie wysychają szybko i dłużej zachowują świeżość.
Oprócz czysto praktycznego zastosowania, papilotki sprawiają, że podawane w nich minimuffiny pięknie się prezentują na stole i zachęcają do jedzenia.
Średnica dna pojedynczej papilotki: 3,5 cm.
Wysokość: 1,9 cm.
Opakowanie zawiera 60 szt. papilotek w kolorze czarnym
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
Ostatnie opinie o produktach
Forma metalowa do pieczenia RR, kwadratowa z pokrywą - 03-3129 - Wilton
polecam serdecznie
Julia10
Forma z kutego aluminium do ciasta „Wieniec adwentowy” - Nordic Ware
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
KKrzysiek
Pastylki czekoladowe z białej czekolady W2 (28% kakao), 400 g - Callebaut
Doskonała
KKrzysiek
Kratka do studzenia ciast i ciasteczek (25 x 40 cm) - Wilton - poleca Pani Dorota z mojewypieki.com!
Bardzo przydatna
KKrzysiek