Metalowa foremka w kształcie choinki do wykrawania ciasteczek. Doskonała także do przygotowywania dekoracji tortów i innych wypieków - może służyć do wycinania ciasteczek, pierniczków, ozdób z lukru plastycznego lub marcepana. Może posłużyć także jako szablon: delikatnie położyć na wierzchu ciasta, a środek wypełnić kolorowymi maczkami, wiórkami kokosowymi lub inną posypką.
Ładny, proporcjonalny kształt sprawia, że ciasteczka po udekorowaniu wyglądają bardzo realistycznie.
W celu zachowania właściwości foremki, zalecamy mycie foremki pod bieżącą wodą z użyciem standardowych środków myjących. Po umyciu należy foremkę dokładnie wytrzeć do sucha. Nie zalecamy mycia w zmywarkach. Bezpieczna dla silikonowych stolnic i drewnianych blatów.
Wymiary:
Wysokość: 7 cm
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
Ostatnie opinie o produktach
Forma z kutego aluminium do ciasta „Wieniec adwentowy” - Nordic Ware
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
KKrzysiek
Pastylki czekoladowe z białej czekolady W2 (28% kakao), 400 g - Callebaut
Doskonała
KKrzysiek
Kratka do studzenia ciast i ciasteczek (25 x 40 cm) - Wilton - poleca Pani Dorota z mojewypieki.com!
Bardzo przydatna
KKrzysiek
Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid - Zak!
Dla małej dziewczynki pierwszorzędna
KKrzysiek