Mały, elegancki kosz z lakierowanej stali nierdzewnej, idealny do małych wnętrz.
Wyposażony w jest antypoślizgową postawę i pedał ze stali nierdzewnej. Wewnętrzne, wyjmowane wiaderko zrobione jest z trwałego tworzywa sztucznego.
Kosz jest odporny na zniszczenia. Został poddany specjalnemu testowi: 150 razy naciskano na pedał, co oznacza, że można by go używać 20 razy dziennie, przez 20 lat, lub 40 razy przez 10 lat.
Do tego kosza producent zaleca worki simplehuman w rozmiarze A - kod: CW0160
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
Ostatnie opinie o produktach
Forma z kutego aluminium do ciasta „Wieniec adwentowy” - Nordic Ware
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
KKrzysiek
Pastylki czekoladowe z białej czekolady W2 (28% kakao), 400 g - Callebaut
Doskonała
KKrzysiek
Kratka do studzenia ciast i ciasteczek (25 x 40 cm) - Wilton - poleca Pani Dorota z mojewypieki.com!
Bardzo przydatna
KKrzysiek
Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid - Zak!
Dla małej dziewczynki pierwszorzędna
KKrzysiek