Puszka na kawę z łyżką-miarką. Elegancki i minimalistyczny dizajn. Świetnie komponuje się w nowoczesnej kuchni z innymi produktami WMF, serii Kult. I przede wszystkim zabezpiecza kawę przed wietrzeniem.
Łyżka jest przymocowana do puszki, dzięki czemu będzie zawsze pod ręką. Po odmierzeniu pożądanej ilości kawy wystarczy zatknąć ją w specjalny otwór.
Puszkę i łyżkę można myć w zmywarce.
Pojemność puszki: 500 g
Pojemność łyżeczki-miarki: 7 g
Długość łyżeczki-miarki: 16 cm
Kolor: srebrny
Materiał: Cromargan ® 18/10 matowa stal nierdzewna
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
Ostatnie opinie o produktach
Forma z kutego aluminium do ciasta „Wieniec adwentowy” - Nordic Ware
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
KKrzysiek
Pastylki czekoladowe z białej czekolady W2 (28% kakao), 400 g - Callebaut
Doskonała
KKrzysiek
Kratka do studzenia ciast i ciasteczek (25 x 40 cm) - Wilton - poleca Pani Dorota z mojewypieki.com!
Bardzo przydatna
KKrzysiek
Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid - Zak!
Dla małej dziewczynki pierwszorzędna
KKrzysiek