To urządzenie pełni dwie funkcję. Bezproblemowo pozwala zgnieść kawałek czosnku lub pociąć go w plasterki.
Praska została wykonana z lekkiego ale jakże trwałego tworzywa. Jest lekka i pewnie leży w dłoni dzięki swoim ergonomicznym rączką.
Konstrukcja praski pozwala na pełnienie dwóch funkcji w jednym, małym oraz lekkim urządzeniu. Z jednej strony praska precyzyjnie wyciśnie ząbek czosnku a z drugiej strony poszatkuje go na cieniutkie plasterki.
W prasce została również umieszczona specjalna stopka dzięki której czyszczenie otworów z pozostałości czosnku jest bardzo proste.
Można myć w zmywarce.
Wymiary:
Średnica praski oraz krajacza : 3,3 cm
Długość: 16,3 cm
Szerokość: 4,2 cm
Głębokość: 5 cm
Materiał: tworzywo - nylon, stal nierdzewna
Praska zapakowana jest w ładne, estetyczne pudełko. Idealna na prezent.
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
Ostatnie opinie o produktach
Forma z kutego aluminium do ciasta „Wieniec adwentowy” - Nordic Ware
Tej jeszcze moja Żonka nie posiadała, ale otrzyma ją w prezencie przed świętami (na Mikołaja) bym mógł zakosztować wybornego wypieku w świetnej formie ;-)
KKrzysiek
Pastylki czekoladowe z białej czekolady W2 (28% kakao), 400 g - Callebaut
Doskonała
KKrzysiek
Kratka do studzenia ciast i ciasteczek (25 x 40 cm) - Wilton - poleca Pani Dorota z mojewypieki.com!
Bardzo przydatna
KKrzysiek
Butelka ze słomką dla dziewczynki Smiley Kid - Zak!
Dla małej dziewczynki pierwszorzędna
KKrzysiek