Doskonałe połączenie elegancji wraz z niezawodnością.
Tarka ścierająca na bardzo drobne wiórki świetnie nadaje się do twardego sera, imbiru, czosnku , cebuli, marchewki, kokosa, cytrusów, papryczek , kory cynamonu, gałki muszkatołowej. Za pomocą tej tarki szybko, łatwo i całkowicie bezpiecznie zetrzesz nawet duże ilości produktów.
Ostre ostrze da sobie radę z najbardziej twardymi warzywami i owocami.
Ścierany produkt nie jest rozrywany ani strzępiony, zachowuje smak i aromat.
Tarka ma wygodny, przyjemny w dotyku uchwyt wykonany z drewna. Tarka jest stabilna dzięki antypoślizgowej podstawie. Ochraniacz na ostrze umożliwia przechowywanie tarki w szufladzie pomiędzy innymi przedmiotami bez obawy ich uszkodzenia.
Należy myć ręcznie.
Tarka została wyprodukowana w USA z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy detal. Jest trwała, praktyczna i bardzo ładna. Posłuży Ci przez wiele, niezmiennie ciesząc swoimi właściwościami i wyglądem.
Wymiary: 30 x 6,5 cm (długość x szerokość)
Materiał: stal nierdzewna 18/10, drewno orzechowe
Kolor: drewno, srebrny

Najwyższa jakość
Ostatnie opinie o produktach
Posypka cukrowa w kształcie świątecznych cukierków (105 g) - 710-1107 - Wilton
Fajnie!
Fajnie
Mąka pszenna graham typ 1850 1 kg - ToTa!
Używam tylko tych mąk.
Fajnie
Mąka pszenna typ 750 chlebowa 5 kg - ToTa!
Używam tylko tych mąk.
Fajnie
Mleczko kokosowe (400 ml) - House of Asia
Jak zwykle - uzupełniam zapas ;-)
KKrzysiek