Komplet trzech rondli, o średnicach: 15, 19 i 23 cm. Korpus rondli jest aluminiowy, a środek pokryty nieprzywierającą powłoką ceramiczną (wolną od TFE, PFAS, PFOA, ołowiu i kadmu).
Ogromną zaletą rondli są ich składane stalowe uchwyty, dzięki którym zajmują one o połowę mniej miejsca w szafce czy szufladzie. Stabilność uchwytów po złożeniu zapewnia testowane przez 20 lat mocowanie SwingLock.
W komplecie znajdują się trzy szklane pokrywki ze stalowymi uchwytami (odpowiednia do piekarnika do 200°C) oraz stojak na pokrywki.
Rondle nadają się na wszystkie rodzaje kuchenek. Można ich używać w piekarniku, maksymalnie do temperatury 232°C.
Nadają się do mycia w zmywarce, jednak ze względu na delikatną wewnętrzną powłokę producent zaleca mycie ręczne.
Do zestawu dołączono dwie filcowe przekładki, zapobiegające porysowaniu i uszkodzeniu rondli podczas przechowywania.
Aby utrzymać w czystości przekładki należy przecierać wilgotną ściereczką i wysuszyć.
Rondel duży:
Pojemność: 5,11 l
Wysokość: 16 cm
Średnica: 23,8 cm
Długość wraz z uchwytem: 50,5 cm
Waga z pokrywką: 1,81 kg
Rondel średni:
Pojemność: 2,74 l
Wysokość: 13,2 cm
Średnica: 19,8 cm
Długość wraz z uchwytem: 38 cm
Waga z pokrywką: 1,9 kg
Rondel mały:
Pojemność: 1,32 l
Wysokość: 14,4 cm
Średnica: 15,8 cm
Długość wraz z uchwytem: 31,6 cm
Waga z pokrywką: 1,39 kg
Materiał: stal nierdzewna, aluminium, ceramika
Przekładki:
Wymiary: 0,6 x 45,7 x 45,7 cm
Materiał: filc

Łatwe mycie

Najwyższa jakość
Ostatnie opinie o produktach
Mleczko kokosowe UHT w kartonie (250 ml) - Real THAI
Uwielbiam potrawy z mleczkiem kokosowym, stąd nieobiektywnie oceniam wysoko. Mleczko to ma dobry skład !
marta-mp17@o2.pl
Mąka pszenna typu 0 Nuvola 1kg - Caputo
Ciasto na pizzę i inne ciasta są przepyszne. Zarówno struktura, jak i smak jest lepszy niż ze "zwykłej" mąki. wydaje się, że ciasto nie nasiąka pod wpływem sosu i innych dodatków.
marta-mp17@o2.pl
Mąka pszenna typu 00 Pasticceria 1 kg Caputo
Nie wyobrażam sobie pizzy domowej bez tej mąki. Wychodzi idealnie chrupiąca.
marta-mp17@o2.pl
Świeczka na tort „3” złota (4,5cm) - CL
Kiedyś kupiona jedna z tej serii i się sprawdziła :-) Dlatego teraz zakup "na zapas". Szkoda iż jedynka niedostępna.... :-(
KKrzysiek