Ceramiczne pojemniki/miarki kuchenne ręcznie malowane.
Dzięki możliwości przechowywania ich "jeden na drugim" zajmują mniej miejsca - jednocześnie są ozdobą kuchenną.
Zestaw miarek ma bardzo wygodne dzióbki i uchwyty, a ich forma w kształcie kubków, ułatwia użytkowanie.
Największy pojemnik o pojemności 250 ml ozdobiona jest oryginalnym sielskim motywem kurek Henriette, Hilary, Hazel z Apple Farm. Na dole jest ręcznie wykończony szerokim, miętowym paskiem. Każda z miarek wewnątrz posiada znacznik z pojemnością.
Dzióbki ułatwiają odmierzanie i przelewanie produktów płynnych.
W zestawie znajdują się 4 miarki o pojemnościach:
- 60 ml
- 80 ml
- 125 ml
- 250 ml
Materiał: ceramika
Kolor: multikolor
Miarki można myć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.
Jak wszystkie produkty tej firmy, forma sprawdza się doskonale. Wzmocnienie uchwytów zdecydowanie ułatwi przenoszenie, a muffinki wyskakują bez najmniejszych problemów.
Ostatnie opinie o produktach
Truskawka liofilizowana Frupp 15 g - Celiko
Pyszny dodatek do kremów
karmela.nova@gmail.com
Wsporniki plastikowe do tortów wielowarstwowych (4 sztuki) - 05-0-0028 - Wilton
Fajne wsporniki, bardzo wytrzymałe
karmela.nova@gmail.com
Kule czekoladowe 3D, perłowe czarno-złote (5 szt.) - Barbara Decor
przepiekna ozdoba tortu-polecam
Matyldzia2012
Forma silikonowa do muffinów (6 gniazd) - Mastrad
Jak wszystkie produkty tej firmy, forma sprawdza się doskonale. Wzmocnienie uchwytów zdecydowanie ułatwi przenoszenie, a muffinki wyskakują bez najmniejszych problemów.
Milkaice