Plastyczna i miękka słodka masa migdałowa. Świetna jako nadzienie do ciast, ciasteczek i pralinek. Można ją wałkować, by obłożyć nią tort oraz formować z niej dekoracje.
Klasyczna masa marcepanowa jest koloru zielonego. Marcepan firmy ScrapCooking ma dodatek zielonego barwnika, jest więc idealnie różowa i doskonale nadaje się do dekoracji wypieków świątecznych, ślubnych czy komunijnych. Marcepan doskonale się rozwałkowuje, nie strzępi się przy wycinaniu skomplikowanych wzorów foremkami.
Waga netto: 200 g
Skład: cukier, migdały 20%, stabilizator: E420, syrop inwertowany, zagęstnik: E466, substancja utrzymująca wilgoć: inwertaza, zakwaszacz: E330, naturalny aromat. barwniki: E102 *, E133. Może zawierać śladowe ilości soi. *Może mieć negatywny wpływ na aktywność i uwagę dzieci.
Średnie wartości odżywcze na 100 g produktu:
Wartości energetyczne: 1738 kJ - 413 kcal / tłuszcz: 10,7 g - w tym nasycone kwasy tłuszczowe: 1,1 g / węglowodany: 75,7 g - w tym cukry: 72,7 g / błonnik: 2 g, białka : 3,6 g / sól: 0,06 g.
Waga netto: 200 g.
Przechowywanie: resztę ciasta przechowuj w plastikowym opakowaniu umieszczonym w szczelnym pojemniku.

Łatwe mycie

Najwyższa jakość
Ostatnie opinie o produktach
Forma silikonowa do muffinów (6 gniazd) - Mastrad
Jak wszystkie produkty tej firmy, forma sprawdza się doskonale. Wzmocnienie uchwytów zdecydowanie ułatwi przenoszenie, a muffinki wyskakują bez najmniejszych problemów.
Milkaice
Młynek do sera i innych produktów Molino, biały - Moha
Młynek sprawdza się idealnie. Prosty w obsłudze, łatwy w utrzymaniu czystości, bardzo praktyczny.
Milkaice
Rant do pieczenia ciast i tortów z podziałką (średnica: 14 - 20, wysokość 12 cm) - DorosioweRanty
Solidny rant, dobrze widoczna podziałka sprawia, że przygotowanie biszkoptu idzie o wiele szybciej. Łatwo się myje.
mistyks3
Blacha metalowa do pieczenia, podkład pod ranty (25 x 25 cm) - DorosioweRanty
Blacha okazała się bardzo przydatna. Piekę na nim biszkopty w rancie, służy mi również do przenoszenia ciast z blach na paterę, a jak potrzeba jest też podkładką na ozdoby z masy cukrowej.
mistyks3