Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach to cena widniejąca w karcie produktu nad stawką VAT Metalowa foremka, rant (obręcz) do wykrawania ciast i pierników oraz biszkoptów (można nią także przygotować dekoracje na wypieki i torty) - trwała, praktyczna i bardzo precyzyjna - za jej pomocą przygotujesz domowe słodkości w kształcie flaminga.
Za pomocą tej foremki, obręczny łatwo i szybko zrobisz śliczne ciasta i desery:
- foremka ma ładny, proporcjonalny kształt, dzięki czemu ciastka będą będą wyglądać bardzo realistycznie,
- brzeg do wycinania jest odpowiednio ostry, by poradzić sobie nawet z grubszym ciastem i by ciastka miały równe brzegi, ale nie przeciąć np. silikonowej stolnicy lub nie zrobić rys na drewnianym blacie,
- górny brzeg foremki został zabezpieczony paskiem zawiniętej blachy, by chronić Twoje ręce,
- foremka została wykonana z blachy dobrej jakości i odpowiedniej grubości, dzięki czemu nawet po wycięciu tysięcy ciasteczek zachowa swój oryginalny kształt i każde ciastko będzie równo i ładnie wycięte,
- foremka została wykonana bardzo precyzyjnie, nie ma żadnych niebezpiecznych elementów, łączenia blaszki są mocne i nawet pod dużym naciskiem się nie rozerwą.
Foremka Scrapcooking została wykona ręcznie w Francji, gdzie przykłada się dużą uwagę do jakości wykonania. I właśnie ta foremka jest tak wykonana. Posłuży Ci przez wiele, wiele lat, niezmiennie ciesząc swym kształtem i funkcjonalnością.
A Twoje wypieki będą zachwycać i smakować wszystkim :)
Obręcz została wykonana ze stali wysokiej jakości, w celu zachowania jej właściwości zalecamy mycie foremki pod bieżącą wodą z użyciem standardowych środków myjących. Po umyciu należy foremkę dokładnie wytrzeć do sucha.
Wymiary: 18 x 34 cm
Wysokość: 5 cm
Materiał: Stal nierdzewna

Łatwe mycie

Najwyższa jakość
Ostatnie opinie o produktach
Posypka cukrowa w kształcie świątecznych cukierków (105 g) - 710-1107 - Wilton
Fajnie!
Fajnie
Mąka pszenna graham typ 1850 1 kg - ToTa!
Używam tylko tych mąk.
Fajnie
Mąka pszenna typ 750 chlebowa 5 kg - ToTa!
Używam tylko tych mąk.
Fajnie
Mleczko kokosowe (400 ml) - House of Asia
Jak zwykle - uzupełniam zapas ;-)
KKrzysiek